Predstava traja 35 min in je primerna za otroke od treh let naprej.
Prosimo, da na predstavo prihajate točno. Po začetku predstave vhod v dvorano ne bo več mogoč.
Vhod na predstavo bo skozi Knjižnico Logatec.

Več o predstavi:
Pokukajmo skupaj v varen svet brezskrbnega otroštva Petra Nosa, navihanega fantka, ki ima neizmerno domišljijo in skupaj s prijatelji doživlja številne pustolovščine. Seveda včasih tudi kaj ušpiči – še posebej v šoli, a nas zmeraj znova nasmeji s svojo iskrenostjo. Njegov nos pa nam ne da miru! Le zakaj ima zmeraj obvezanega?
Knjiga Leopolda Suhodolčana „Peter Nos je vsemu kos“ je pri Mladinski knjigi prvič izšla že leta 1979. Mali junak, ki se zmeraj najglasneje smeje in najbolj krili z rokami ter nikakor ne more niti pet minut ostati pri miru, je takoj osvojil srca vseh bralcev. Kasneje je o dogodivščinah Petra Nosa pisal tudi Primož Suhodolčan, ki pravi: „Jaz sem Peter Nos. Pa še marsikdo izmed nas …“
Scenarij po motivih knjig Leopolda in Primoža Suhodolčana:Alice Čop
Režija:Alice Čop
Scenografija:Kajetan Čop
Kostumografija:Noemi Čop
Izdelava lutk:Alice in Kilian Čop
Glasba:Gorazd Planko
Oblikovanje luči:Davorin Štorgelj/Rok Rednak
Igrata:Tajda Podvratnik in Borut Ring
Fotografije:Luka Štefulj
Producent:Festival Velenje

Obveščamo vas, da bomo na dogodku fotografirali za potrebe arhiva knjižnice in objav v različnih medijih.