Podrobnosti dogodka

Tina Arnuš Pupis je v Logatcu živeča pisateljica in pesnica. Sicer univ. dipl. socialna pedagoginja z večletnimi izkušnjami na področju šolstva ter socialne integracije posameznikov iz ranljivih družbenih skupin, se v zadnjih letih intenzivno posveča ustvarjanju otroške in mladinske literature. Njen knjižni prvenec Za devetimi drevesi je Mednarodna mladinska knjižnica v Münchnu uvrstila v zbirko White Ravens (Bele vrane). Kasneje so izšle še zbirke zgodb Božo in Vili, Na gozdni južini, Nad gozdom se nekaj svetlika ter slikanica Zebra v ogledalu (vse naštete izšle pri Založbi Miš). Pesmi in prozo objavlja tudi v otroških revijah (Ciciban, Cicido, Galeb), s pesniškimi prispevki za odrasle bralce pa sodeluje na pesniškem portalu Pesem.si.
Njena najnovejša slikanica Poodganca Franca iz Podklanca je izšla pri Celjski Mohorjevi družbi.
Z avtorico se bo pogovarjala Urška Orešnik.
Na večeru bodo nastopili glasbeniki klarinetist Vid Pupis in učenci GŠ Vrhnika pod mentorstvom Metke Pupis.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)